O nas 2018-04-06T08:36:02+00:00

Oradent – Poznaj Nas

Początek działalności naszej poradni to rok 1996, kiedy w Sorkwitach koło Mrągowa rozpoczął działalność kontraktowy gabinet stomatologiczny lek. stom. Anny Kraszewskiej, który wcześniej pracował w ramach ZOZ Mrągowo. Był to również pierwszy rok „prywatyzacji” usług stomatologicznych w naszym kraju i początek zbierania doświadczeń w prywatnej pracy z pacjentami.

Dbając o dalszy rozwój praktyki w roku 1999 rozpoczęliśmy równolegle działalność w Mrągowie przy ul. Mazurskiej. Zakup własnych lokali przy ulicy Warszawskiej pozwolił na dalszy dynamiczny rozwój. W 2002 roku rozpoczęła działalności nasza pracownia protetyczna. W 2003 przeniesiony został do nowej siedziby gabinet stomatologiczny, gdzie dysponujemy obecnie dwoma nowocześnie wyposażonymi stanowiskami pracy. W 2009 roku do nowego, przestronnego lokalu została przeniesiona nasza pracownia protetyczna.

W chwili obecnej znajdziecie nas Państwo w Mrągowie przy ul. Warszawskiej 45b/5, gdzie mieszczą się nasze gabinety stomatologiczne, przy ul. Warszawskiej 45b/4, gdzie mieści się nasza pracownia protetyczna oraz w Sorkwitach przy ul. Szkolnej 3, gdzie nasz gabinet funkcjonuje w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Nowoczesne metody leczenia

Dysponujemy nowoczesnymi materiałami i metodami leczenia, w połączeniu z bezbolesnymi zabiegami. Klimatyzowane gabinety – z miłym i wykwalifikowanym personelem – spełnią Państwa oczekiwania.

Kompleksowe usługi stomatologiczne

Z przyjemnością dbamy o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii: zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, ortodoncji i protetyki.

Jesteśmy gotowi pomóc w każdej chwili.

Zachęcamy do kontaktu z nami, przyjmujemy tak że w nagłych wypadkach. 

Kontakt

Poradnia stomatologiczno-protetyczna w Mrągowie

Nowoczesna technologia wkracza również do stomatologii. To, co jeszcze kilka lat temu było nowością, dzisiaj jest już standardem w leczeniu stomatologicznym. Dbając o wygodę i jakość obsługi naszych pacjentów, staramy się, aby nasze gabinety były nowocześnie wyposażone.

Czy pamiętają Państwo czasy, kiedy na zdjęcie RTG zęba trzeba było czekać w długiej kolejce, a po jego wywołaniu i powrocie do gabinetu po kilku godzinach okazywało się, że niestety trzeba je powtórzyć?

Dziś dysponujemy w naszym gabinecie aparatem RGT wraz z systemem radiowizjografii cyfrowej. Zamiast tradycyjnej błony fotograficznej w ustach pacjenta umieszczamy czujnik cyfrowy i po jego naświetleniu promieniami Roentgena obraz jest natychmiast widoczny na monitorze komputerowym zamontowanym do fotela stomatologicznego. Pacjent otrzymuje przy tym około dziesięciokrotnie mniejszą dawkę promieniowania. Zdjęcie można oczywiście w razie potrzeby wydrukować.

Czy czujecie Państwo strach przed bólem w trakcie leczenia? Prawie do każdego rodzaju leczenia można wykonać znieczulenie. Dysponujemy nowoczesnym systemem znieczuleń, w którym środek znieczulający jest powoli i precyzyjnie dozowany przez siłownik elektryczny sterowany przez mikrokontroler. W efekcie tego środek ten jest podawany już w trakcie wbijania igły w błonę śluzową pacjenta, a tym samym znieczulany jest sam moment ukłucia.

Takich nowinek technicznych jest wiele. Staramy się być z nimi na bieżąco, gdyż wszystkie służą wygodzie naszej pracy i komfortowi naszych pacjentów.