Implanty 2018-04-28T10:42:12+00:00

Implanty

Implanty to obecnie jedna z najdoskonalszych i najnowocześniejszych metod na uzupełnienie jednego lub kilku zębów w przypadku ich braku.

Implanty zapewniają wysoki komfort użytkowania i naturalny wygląd (kolor pojedynczego zęba można dobrać do odcieniu naturalnych zębów). Są bardzo trwałe i przede wszystkim nie powodują dyskomfortu jak w przypadku ruchomych protez.

Budowa implantu jest niezwykle prosta – składa się on z tytanowej śruby, która osadzana jest w kości szczękowej lub żuchwie. Następnie przymocowuje się koronę zęba – porcelanową bądź ceramiczną. Tak osadzony sztuczny ząb niczym nie różni się od pozostałych i pozwala szybko zapomnieć o dyskomforcie a cieszyć się pełnym i zdrowym uzębieniem.

Dzięki implantom w naszej poradni stomatologicznej w Mrągowie mogą Państw odbudować swój uśmiech zarówno po wypadku, próchnicy czy innych chorobach które przyczyniły się do utraty zębów.

Warto tak że zaznaczyć, iż nie ma ograniczeń dotyczących ilości stosowanych implantów! Może to być jeden ząb bądź kilka.