Protetyka stomatologiczna 2018-04-26T06:59:23+00:00

Protetyka stomatologiczna

Oferujemy pełen zakres prac protetycznych. Indywidualnie dobieramy produkt protetyczny w zależności od upodobań i warunków jamy ustnej  pacjenta.

Wykonujemy protezy akrylowe, szkieletowe, wkłady koronowo-korzeniowe, korony licowane porcelaną, pełnoceramiczne i wiele innych.

Kilkanaście lat doświadczenia w branży zarówno stomatologicznej jak i protetycznej pozwoliło nam zbudować silną, rozpoznawalną i zaufaną markę na lokalnym rynku. Współpracujemy z lekarzami i pracowniami w całym województwie oferując usługi na najwyższym poziomie.

Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest wieloletnie doświadczenie, nowoczesne technologie i materiały najwyższej klasy. Bardziej szczegółowy opis wraz z fotografiami znajdziecie Państwo w kolejnych zakładkach.

Zapewniamy uśmiech bez kompleksów.

Mosty

Mosty wykonane są podobnie jak korony, lecz służą do odtworzenia większych braków zębowych.

Protezy szkieletowe

Służą do odbudowania częściowych braków zębowych.

Protezy szkieletowe

Służą do odbudowania częściowych braków zębowych.

Korony

Jest to stałe uzupełnienie, które służy do odbudowy pojedynczych koron zębów. Korony mogą być wykonane na podbudowie metalowej licowanej porcelaną lub w całości wykonane z tworzyw ceramicznych.

Protezy akrylowe

Protezy akrylowe (osiadające) służą do odbudowania częściowych lub całkowitych braków zębowych.

Licówki

Pokrywają jedynie zewnętrzną część zęba, oszczędzając tkanki własne pacjenta. Zadaniem licówki jest poprawa kształtu lub koloru zęba.

Szyny ochronne

Wykonane są z tworzyw termoplastycznych i służą do ochrony własnych zębów pacjenta np.w czasie uprawiania sportu (sporty walki, jazda na rowerze lub nartach itp) oraz w przypadku bruksizmu (zgrzytania zębami).