Poradnia 2018-05-16T07:57:40+00:00

Szeroki zakres zabiegów stomatologicznych

Dysponujemy nowoczesnymi materiałami i metodami leczenia,  w połączeniu z bezbolesnymi zabiegami. Z przyjemnością dbamy o Państwa zdrowie, piękny uśmiech i dobre samopoczucie. Oferujemy usługi stomatologiczne dla dorosłych i dzieci na wysokim poziomie. Mamy nadzieję, że nowocześnie wyposażone, klimatyzowane gabinety – z miłym i wykwalifikowanym personelem – spełnią Państwa oczekiwania. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii: zachowawczej, dziecięcej, estetycznej, ortodoncji i protetyki.

Zapewniamy nieodpłatny przegląd jamy ustnej. Jest to świadczenie o charakterze kompleksowym, obejmującym konsultację lekarską oraz wszystkie najważniejsze badania  diagnostyczne, w celu stwierdzenia, czy w uzębieniu, jamie ustnej zachodzą jakiekolwiek stany chorobowe.

Stomatologia zachowawcza

Świadczymy usługi z zakresu stomatologi zachowawczej, która zajmuje się profilaktyką próchnicy i innych schorzeń zębów oraz leczeniem powstałych już ubytków w zębach wykorzystując najlepszej jakości sprzęt i materiały.

Szczegóły

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów można wykonać w gabinecie dentystycznym lub w domu. W obu wymienionych metodach stosuje się żele do wybielania zębów, które usuwają przebarwienia dzięki swoim właściwościom utleniającym.

Szczegóły

Protetyka stomatologiczna

Indywidualnie dobieramy produkt protetyczny w zależności od upodobań i warunków jamy ustnej. Wykonujemy protezy akrylowe, szkieletowe, wkłady koronowo-korzeniowe, korony licowane porcelaną, pełnoceramiczne i wiele innych.

Szczegóły

Leczenie kanałowe

Ponieważ zachowanie własnych zębów powinno być zawsze pierwszym i najważniejszym wyborem, leczenie kanałowe jest często jedynym pewnym sposobem uratowania zniszczonych lub chorych zębów i konkuruje z ich usuwaniem.

Szczegóły

Chirurgia stomatologiczna

Kiedy nie da się w żaden sposób uratować chorego bądź bolącego zęba musimy go usunąć. Chirurgia stomatologiczne to cały szereg zabiegów które lekarz musi przeprowadzić, aby skutecznie usunąć chory lub zepsuty ząb.

Szczegóły

Wypełnienia kompozytowe

Wypełnienie kompozytowe jest obecnie szeroko stosowanym materiałem do uzupełnienia ubytków i odbudowy zniszczeń. Jest to materiał niezwykle trwały zapewniający dużą estetykę w porównaniu z wypełnieniami metalowymi starego typu.

Szczegóły

Implanty

Implanty to obecnie jedna z najdoskonalszych i najnowocześniejszych metod na uzupełnienie jednego lub kilku zębów w przypadku ich braku. Implanty zapewniają wysoki komfort użytkowania i naturalny wygląd.

Szczegóły

Ortodoncja

Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, której głównym celem jest leczenie wad zgryzu oraz korygowaniem nieprawidłowości zębowych. Leczenie ortodontyczne można stosować u wszystkich pacjentów – zarówno tych najmłodszych jak również tych starszych.

Szczegóły