Certyfikat Umiejętności Implantologicznych

Mamy ogromną przyjemność poinformować naszych pacjentów, że nasza szefowa lek. stom. Anna Kraszewska ukończyła w ubiegłym miesiącu szkolenie Practiculum Implantologii. Szkolenie to, zakończone przyznaniem Certyfikatu Umiejętności Implantologicznych, organizowane jest przez Instytut VIVADENTAL z Gdańska https://practiculum.pl pod mentorskim nadzorem dr. n. med. Violetty Szycik.

Podczas trwającego dziesięć miesięcy szkolenia lekarze stomatolodzy zapoznają się przede wszystkim z praktycznymi aspektami implantacji oraz zabiegów okołoimplantacyjny, jak ekstrakcje zębów, regeneracja kości i podniesienie dna zatoki szczękowej. To bardzo intensywne szkolenie praktyczne, które doskonale przygotowuje absolwentów do samodzielnej pracy implantologicznej.

Podczas zajęć wykorzystywane są francuskie implanty AXIOM http://implantypolska.pl/axiom, której producentem jest firma ANTHOGYR, posiadająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie w przemysłowej produkcji implantów stomatologicznych.

Serdecznie dziękujemy organizatorom szkolenia, Pani dr. n. med. Violettcie Szycik i całemu zespołowi Intytutu VIVADENTAL za życzliwość, zaangażowanie i ogromną porcję wiedzy, którą nam przekazali oraz wsparcie merytoryczne udzielane man po zakończeniu kursu, a wszystkim uczestnikom za fantastyczną atmosferę podczas szkolenia. Byliście wspaniali!

Implanty AXIOM są już obecne w naszej ofercie i mamy nadzieję, że wdrożenie w naszej praktyce leczenia implantologicznego pozwoli w przyszłości rozwiązać wiele problemów klinicznych i kosmetycznych naszych pacjentów.

Zapraszamy na konsultacje!

Galeria

Uroczystość wręczenia Certyfikatów

2024-02-14T07:23:19+00:00 Lipiec 16, 2019|Aktualności|